Patch Notes

COD Warzone Güncellemesi 1.36 Yama Notları

Warzone 1.36 güncellemesi artık PS4 , PC ve Xbox One’da mevcut . Resmi Warzone Güncellemesi 1.36 yama notlarına göre, en son güncelleme yeni oyun modu, yeni operatör ve daha fazlasını ekledi. Bunun dışında Warzone sürüm 1.36, kararlılık ve performans iyileştirmelerini de içerir.

Advertisement

Önceden, büyük bir güncelleme 200 Oyunculu Warzone, maç içi sözleşme, modlar, gözcü Kapsamı ve daha fazlasını ekledi. Son zamanlarda, silah sorununu gidermek için küçük bir düzeltme de yayınlandı.

Ne yazık ki, oyuncular oyunu oynarken hala birkaç sorun yaşıyor. Bugünün Warzone Güncellemesi 1.36 bu sorunlardan birkaçını çözecektir.

Advertisement

Warzone Güncellemesi 1.36’daki yenilikler nelerdir?

Yeni

Verdansk’taki hemen hemen tüm iletişim kaynakları, Muhafaza Protokolü aracılığıyla tüm Operatörlerin hayatta kalmasını sağlamaya adanmıştır. En son olaylardan habersiz olanlar veya tazelemek isteyenler aşağıda bir tane bulabilir:

Şimdiye Kadarki Hikaye: Muhafaza Protokolü

Ölüme mahkum bir kargo tankeri, Verdansk’ta Zordaya Hapishane Kompleksi yakınlarında karaya oturduktan sonra, cehennem dağıldı.

Grup hatlarında çalışan tüm Operatörlerin daha fazla araştırması üzerine, tanker gemisinde ölümcül biyokimyasal silah kalıntıları vardı ve bunların bir kısmı Stitch ilk olarak onları araştırdığında daha büyük dünya tarafından bilinmeyen etkilere sahipti.

Bu etkiler, bu geminin taşıdığı diğer kargo ile açıklığa kavuşturuldu: zombiler. Nadir durumlarda elektromanyetik darbeler yayma veya zehirli gaza dönüşme kabiliyetine sahip olan veya vücutlarının bazı bölgelerinde ağır zırhlı olan mutasyona uğramış ölümsüz varlıklar.

Zombiler, sezonun ilk haftalarında yalnızca bu gemi enkazı ile sınırlıydı, ancak Ateşkes Merkez Komutanlığı tarafından izlendiği gibi, ölümsüzler Verdansk’ın farklı bölgelerine taşındı. İlk başta, zombilerin yalnızca bölgeden bölgeye hareket ettiği ve herhangi bir yayılma olmadığı görülüyordu… ta ki, en son Muhafaza Protokolünde, kontaminasyonun bölgeler içinde kaldığı ve bilinmeyen gaz bulutlarını tetiklediği anlaşılana kadar. 

Neyse ki, bu Yozlaşma Bölgelerinde çok sayıda Gaz Maskesi bulunabilir, ancak bir Operatör bir yerde ölürse, yok olur ve köle olan ölümsüzlerden birine dönüşür.

Verdansk Büyük Bir Şekilde Isınmak Üzere

Verdansk’taki durum kritik bir seviyeye ulaştı. Görünüşe göre savaş bölgesi, Seviye 1 bir Operatörün bile hayatta kalması için çok tehlikeli hale geldi. Bir yangın yakın mı? Cevap hala bilinmiyor, ancak haftalık programınızı temizlemeniz ve kendinizi Warzone’da tam bir kaosun doruk noktasına hazırlamanız önerilir. 

Rapid Sunder Operasyonu için 21 Nisan Çarşamba ve sonrasında müsait olduğunuzdan emin olun.

Hata düzeltmeleri

  • Oyun çökme sorunları düzeltildi.
  • Eşleştirme geliştirmeleri eklendi.
  • Performans ve kararlılık iyileştirmeleri eklendi.
  • Giriş sorunları ele alındı.
  • Ağa çeşitli iyileştirmeler eklendi.
  • kekemelik ve gecikme sorunları için düzeltildi.
  • Kaputun altındaki diğer düzeltmeler.

PlayStation 4, PC ve Xbox One için ücretsiz Warzone 1.36 güncellemesini indirin.

Advertisement
Share